Kaufmann Sp. z o.o. Reklama na najwyższym poziomie

Tworzymy z pasją i doświadczeniem

Kaufmann Sp. z o.o. będąca członkiem niemieckiej grupy Kaufmann KG jest liderem w zakresie produkcji reklam przestrzennych. Odbiorcom sieciowym, jak i indywidualnym zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, produkcji, montażu oraz serwisu elementów identyfikacji wizualnej.
Posiadamy bogate doświadczanie w zakresie rebrandingu, identyfikacji wizualnej, produkcji reklam zewnętrznych i wewnętrznych, podświetlanych i niepodświetlanych, m.in. pylonów, banerów, portali wejściowych, kasetonów, liter oraz logotypów.

Bazujemy na doświadczeniu i nowoczesnej technologii

dzięki której jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt w dowolnej formie, kolorystyce i przy zastosowaniu różnorodnych tworzyw. Każdorazowo zaspokajamy potrzeby naszych odbiorców w sposób profesjonalny i kompleksowy, zapewniając fachowe doradztwo projektowe i konstrukcyjne oraz oferując sprawne zaplecze montażowe. Gwarantujemy naszym Klientom opiekę i doskonałą współpracę, a w efekcie końcowym pełne zadowolenie.
Chcąc być zawsze o krok przed konkurencją, nieustannie inwestujemy w rozwój naszych pracowników i rozbudowę parku maszynowego. Zdajemy sobie sprawę, że poprzez produkowane przez nas nośniki reklamy, kształtują Państwo swój wizerunek. Dlatego cokolwiek robimy, staramy się by było to perfekcyjne. Gotowi na nowe wyzwania, pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Skontaktuj się z nami

Zaufało nam już wiele firm

skoda
volkswagen
polo
cummins
sgb
mercedes
hp
kia
man
old-audi-logo-2c4025fc59244866f8
lewiatan
HUK-COBURG_RGB_pos
fuzo3
3S-k9kpTURBXy83ZGMxMzYxYjUzMTU3ZmE5MDQ3MzdlODkzODU2MWRkOC5qcGeSlQMAzJPNBLDNAqOTBc0DFM0BvIGhMAE
tchibo
telekom